slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровські залізничники взяли участь у загальнонаціональній акції ‪#‎FreeSavchenko 11/3/2016

Сьогодні, 11 березня, придніпровські залізничники вийшли на центральні вокзали магістралі – Дніпропетровськ, Запоріжжя-1, Кривий Ріг - на знак підтримки української льотчиці Надії Савченко. Таким чином представники трудових колективів магістралі долучилися до загальнонаціональної акції ‪#‎FreeSavchenko і висловили свою громадянську позицію.

Як розповіла учасниця заходу, провідний фахівець служби комерційної роботи Ольга Рибіцька, для мільйонів українців Надія Савченко, яка починала свою кар’єру в залізничних військах, стала символом мужності, сили духу та незламності. «І наш обов’язок, – зазначила О.Рибіцька, - підтримати нескорену захисницю нашої Батьківщини, її рідних, показати, що ми разом із нею, додати їй сил для подальшої боротьби».

На підтримку відважної співвітчизниці о 14:10 символічний гудок дали поїзди, які на цей час курсували Придніпровською залізницею. Його відлуння добре було чути у населених пунктах Дніпропетровської, Запорізької та інших областей, які обслуговує магістраль.

Нагадаємо, що акції на підтримку Надії Савченко сьогодні проходять на усіх центральних вокзалах України, а їх учасниками є представники майже 300-тисячного колективу залізничників України.