slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Несанкціоновані втручання в роботу залізниці щонайменше призводять до затримки руху поїздів 15/3/2016

У лютому 2016 року сторонні особи чотири рази несанкціоновано втручалися в роботу Придніпровської залізниці.

Зокрема, протягом місяця було зафіксовано по одному випадку розкрадання вантажів із вагонів; розобладнання рухомого складу та пристроїв залізничної інфраструктури; виявлення вибухових пристроїв на об’єктах магістралі (застарілі боєприпаси), а також насильницьких дій щодо працівників залізниці (побутовий конфлікт). Результатом цих незаконних втручань стали тривалі затримки поїздів: три потяги було затримано загалом на дві години вісімнадцять хвилин.

У 2015 році за аналогічний період на залізниці зареєстрували таку ж кількість несанкціонованих дій сторонніх осіб, що спричинили затримку дванадцяти поїздів сумарно на шістнадцять годин тринадцять хвилин. Однак усі минулорічні випадки були пов’язані з вибухонебезпечними предметами.

Придніпровські залізничники застерігають громадян від спроб свідомо чи бездумно втрутитися в роботу залізничного транспорту, який перевозить понад тисячу пасажирів кожним пасажирським поїздом, а також вкрай потрібні економіці країни, а нерідко й небезпечні вантажі.

Нагадуємо, що несанкціоновані втручання в роботу залізниці тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність, причому за дії неповнолітніх відповідальність нестимуть їхні батьки чи опікуни.