slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дніпропетровська дитяча зал. запрацює по-європейськи 13/7/2011

До 2015 року Мала Придніпровська залізниця має повністю оновити рухомий склад та більшість своєї інфраструктури. Відповідні положення закладені у програмі розвитку матеріально-технічної бази Дніпропетровської дитячої залізниці на 2012-2015 роки, розповів її начальник Роман Куриленко.

«До 2015 року завдяки керівництву Придніпровської залізниці ми маємо перейти на європейські норми перевезення, обслуговування та навчання молодого покоління. Для цього повністю оновимо матеріально-технічну базу дитячої залізниці: замінимо колії, локомотиви, відремонтуємо тунелі Пушкіна та Маяковського, капітально відремонтуємо станцію Піонерську, до якої будуть підведені всі необхідні комунікації», - зазначив Роман Куриленко.

За його словами, велику допомогу у розвитку та навчанні підростаючого покоління надає керівництво Укрзалізниці, Придніпровської залізниці та Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень. Зокрема, зараз юні залізничники активно використовують у своїй роботі та навчанні нові комп’ютери, мультимедійну дошку та ноутбук, які дитяча залізниця отримала на своє 75-річчя від дорослих колег.

«Комп`ютерні технології допоможуть юним залізничникам краще опанувати тонкощі залізничної справи», - відзначив начальник Малої Придніпровської.

Для довідки: Дніпропетровська дитяча залізниця заснована 6 липня 1936 року і є найстаршою дитячою залізницею України. Протяжність її колій становить 2 км. Щорічно Дніпропетровська дитяча залізниця перевозить до 50 тисяч пасажирів. На залізниці постійно працюють 6 змін з учнів 6-11 класів, допомагають їм у цьому 17 кваліфікованих дорослих працівників дитячої залізниці. За 75 років свого існування на Дніпропетровській дитячій залізниці навчалось більше 50 тисяч дітей, половина з яких стала залізничниками. З початку сезону Дніпропетровська дитяча залізниця перевезла вже понад 14 тисяч пасажирів.