slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Відомча охорона Придніпровської залізниці за тиждень вберегла від розкрадань майно та вантажі на суму понад 3 тис грн 28/3/2016

На минулому тижні, з 21 до 27 березня, на Придніпровській залізниці попередили шість спроб розкрадання майна та вантажів магістралі на суму понад 3,3 тис. грн За злочинні дії було затримано п’ятьох осіб.

Зокрема, 21 березня під час проведення оперативно-профілактичних заходів на станції Чаплине ВОХРівці спільно з працівниками поліції затримали розкрадача вугілля.

Того ж дня ще одну крадіжку твердого палива було попереджено на перегоні Орлянка – Таврійськ. Помітивши, як сторонній чоловік забрався на вугільний поїзд, охоронці вирушили вслід за составом і стали свідками того, як злодій скидав з вагона вугілля. Оперативники влаштували засідку і затримали розкрадача, який прийшов по вкрадене.

У обох випадках затриманих передали місцевим правоохоронцям.

Окрім цього, під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення правил безпеки на залізничному (ходіння коліями у невизначених місцях) на минулому тижні було затримано 38 порушників, з яких 34-х оштрафували, з рештою провели попереджувальні бесіди.