slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У квітні на Придніпровській залізниці пройде місячник підвищення дохідності від перевезення пасажирів у приміському сполученні 31/3/2016

З першого квітня до першого травня на Придніпровській магістралі проходитиме місячник підвищення дохідності від перевезення пасажирів у приміському сполученні, основна мета якого – активізувати роботу з виявлення безквиткових пасажирів і підвищити якість обслуговування пасажирів.

У цей період у приміських поїздах магістралі проведуть спеціальні рейди з виявлення «зайців», значно посилять перонний контроль на вокзалах, організують роботу «виїзних» кас на зупиночних пунктах.

Упродовж місяця також перевірять роботу провідників (зокрема, чи відповідає вартість оформлюваних ними квитків фактичній дальності поїздки пасажира), справність турнікетних систем, санітарно-технічний стан рухомого складу, що виходить на приміські маршрути.

Нагадуємо, що оплата проїзду або оформлення квитка, який дає право на пільговий проїзд, - це обов’язок пасажира. За наявності каси пасажиру належить придбати квиток на станції відправлення, за відсутності – безпосередньо у провідника. І в обох випадках слід оплачувати повну вартість поїздки. Тим же, хто користується послугами приміського залізничного транспорту постійно, варто звернути увагу на абонементні квитки – це зручно та вигідно.

Закликаємо не підтримувати своїми діями недобросовісних провідників. Свідома і чесна оплата проїзду у приміському сполученні допоможе залізничникам вчасно оновлювати рухомий склад і підвищувати якість обслуговування пасажирів.