slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці за тиждень запобігли п’яти крадіжкам майна та вантажів 4/4/2016

На минулому тижні, з 28 березня до 3 квітня, на Придніпровській залізниці запобігли п’яти спробам розкрадань майна та вантажів магістралі, за їх скоєння було затримано трьох осіб.

Так, 28 березня бійці стрілецької команди Мелітополь отримали повідомлення, що машиніст вантажного потяга помітив на вагонах сторонніх осіб, а на перегоні Бурчацьк – Пришиб несанкціоновано спрацювали гальма. Виїхавши на місце, ВОХРівці виявили близько 380 кг мінеральних добрив, скинутих з поїзда. Їх орієнтовна вартість – близько 4 тис. грн. На перегоні було влаштовано засідку, проте злодії по вкрадене не прийшли. Вантаж передали до місцевого відділу поліції.

Наступного дня оперативна группа стрілецької команди Дніпропетровськ попередила крадіжку деталей верхньох будови колії (стикових болтів, костилів тощо) на станції Діївка.

Окрім цього, під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення правил безпеки на залізничному транспорті України, зокрема ходіння коліями у невизначених місцях, ВОХРівці затримали 31 порушника, тридцятьох оштрафували на суму понад тисячу гривень, з однією людиною провели попереджувальну бесіду.