slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Протягом місячника профілактично-роз’яснювальної роботи придніпровські залізничники провели 859 занять для майже 33 тис. школярів та студентів 5/4/2016

За час місячника інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо запобігання нещасним випадкам невиробничого характеру на залізничному транспорті придніпровські залізничники провели 859 занять для майже 33 тис. школярів та студентів у 460 навчальних закладах Дніпропетровської та Запорізької областей.

Дітям та молоді також продемонстрували тематичні відеоматеріали, адаптовані навіть для наймолодшої аудиторії, та роздали близько 12 тис. інформаційних пам’яток з правилами безпечної поведінки на залізниці. До інформаційно-роз’яснювальної роботи впродовж березня загалом були залучені 428 працівників залізниці – керівників та фахівців з охорони праці.

Крім того, за цей період залізничники провели 46 рейдів, щоб не допустити знаходження на коліях сторонніх осіб. У ході цих рейдів було виявлено 105 порушників, 24 з них оштрафували за перехід через колії у невстановлених місцях, з 81 провели попереджувальні бесіди.