slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2016 році придніпровські залізничники продовжать поліпшувати умови доступу людей з особливими потребами до об’єктів інфраструктури 6/4/2016

На виконання галузевої Програми створення належних умов для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури на вокзалах Придніпровській залізниці у 2016 році виконають роботи загальною вартістю 1млн 665 тис. грн.

Зокрема, на станціях Дніпропетровськ, Мелітополь, Кривий Ріг-Головний, Синельникове-1, Чаплине, Дніпродзержинськ-Пасажирський, Новоолексіївка, Нижньодніпровськ-Вузол, Таврійськ, Інгулець, Павлопілля, а також пасажирських платформах 1001-й км, 178-й км, Проспектна буде улаштовано пандуси для інвалідних візків.

На станції Мелітополь для пасажирів з обмеженими фізичними можливостями відкриють кімнату гігієни, а на станціях Нікополь, Марганець, Апостолове, Синельникове-1, Чаплине, Павлоград-1, П’ятихатки, Дніпродзержинськ-Пасажирський – спецтуалети.

Вокзали станцій Дніпропетровськ та Запоріжжя-1 уже облаштували обладнанням для звукового оповіщення осіб з вадами зору, невдовзі на перонах та пасажирських платформах цих вокзалів з’являться ще й добре помітні смуги безпеки.

Крім того, придніпровські залізничники розпочали будівництво низької платформи на станції Генічеськ, а також готуються до реконструкції 2-х платформ на станції Новоолексіївка.