slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі проходить місячник пропаганди безпеки руху на залізничних переїздах 7/4/2016

У березні 2016 року на залізничних переїздах Придніпровської залізниці та коліях поза переїздами сталася одна дорожньо-транспортна пригода. Травмованих та загиблих у ній не було. Таку ж кількість ДТП на переїздах та коліях магістралі було зареєстровано і в березні минулого року, і теж без постраждалих.

А от статистика 1-го кварталу цього року свідчить, що число дорожньо-транспортних пригод за участю автотранспорту на залізниці зросло на третину: чотири ДТП з одним травмованим проти трьох з одним загиблим та одним травмованим – за перші три місяці 2015 року.

Усі дорожньо-транспортні події як у 2016-му році, так і торік допущені через порушення водіями автотранспорту правил дорожнього руху під час перетину залізничних переїздів.

На Придніпровській магістралі стурбовані збільшенням кількості ДТП під час перетину колій і закликають водіїв до відповідального ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих.

З метою попередження транспортних інцидентів 1 квітня на залізниці стартував місячник пропаганди безпеки руху на залізничних переїздах, протягом якого залізничники проведуть низку заходів, зокрема профілактичні бесіди у школах, інших навчальних закладах та на автопідприємствах. Заплановані також виступи у ЗМІ з питань безпеки руху на залізничних переїздах; спільні з місцевими органами ДАІ та Національної поліції рейди-перевірки дотримання водіями правил дорожнього руху на залізниці; виготовлення та розповсюдження серед водіїв пам’яток-застережень тощо.