slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Популярність вагонів-автомобілевозів Придніпровської залізниці за рік зросла більш як удвічі 8/4/2016

За три місяці 2016 року вагони-автомобілевози Придніпровської залізниці перевезли 1135 легковиків, тоді як у 1-му кварталі минулого року - 502 автомобілі. Кількість перевезених спецвагонами авто зросла у 2,3 рази.

Найпопулярнішим серед пасажирів, які подорожують залізницею разом зі своїм автомобілем, цьогоріч залишається західний напрямок – з Дніпропетровська до Львова і зворотно перевезено 710 легковиків (торік 259).

На другій позиції – столиця. За три місяці до Києва та зворотно до Дніпропетровська спецвагонами доправлено 362 автомобілі (у 2015-му – 243).

На новому для пасажирів напрямку роботи автомобілевоза – до Одеси та зворотно, у цьому році вже перевезено 63 легковики. І придніпровські залізничники переконані, що влітку одеський напрямок за популярністю не поступатиметься львівському.

Нагадаємо, що Придніпровською залізницею на цей час курсують три вагони-автомобілевози: у складі пасажирських поїздів № 79/80 сполученням Дніпропетровськ – Київ – Дніпропетровськ, № 41/42 сполученням Дніпропетровськ – Львів – Дніпропетровськ та № 63/64 сполученням Дніпропетровськ – Одеса – Дніпропетровськ.

У столичному напрямку спецвагон курсує тричі на тиждень: із Дніпропетровська вирушає по вівторках, четвергах та суботах, із Києва - по середах, п’ятницях та неділях. У складі потяга Дніпропетровськ - Львів – відправляється щоп’ятниці, а щосуботи повертається зворотно. В одеському напрямку автомобілевоз вирушає по непарних числах із Дніпропетровська; по парних - зворотно з Одеси.

Вагон-автомобілевоз здатен за рейс перевезти вісім мало- та середньогабаритних легковиків загальною вагою до 10 тонн. Вартість послуги залежить від ваги автомобіля та відстані, на яку він перевозитиметься.

Замовити послугу та отримати більш детальну інформацію щодо неї можна в багажному відділенні вокзалу Дніпропетровськ-Головний, а також за телефонними номерами +38(056)793-52-62 та +38(056)793-53-95.