slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2016 році крадіжки вантажів та майна залізниці очолюють перелік несанкціонованих втручань сторонніх осіб у діяльність Придніпровської магістралі 8/4/2016

У І-му кварталі 2016 року на Придніпровській залізниці зафіксовано 9 випадків несанкціонованого втручання сторонніх осіб у діяльність залізничного транспорту (за три місяці 2015 року – таку ж кількість).

У порівнянні з минулим роком поменшало тривожних інцидентів, пов’язаних із вибуховими пристроями (у тому числі й застарілими боєприпасами), - 4 проти 8.

Однак на чільні позиції з-поміж причин тривалої затримки поїздів через несанкціоноване втручання виходять крадіжки вантажів із вагонів, розобладнання рухомого складу та залізничної інфраструктури – 4 випадки цьогоріч проти жодного за аналогічний період попереднього року.

Крім того, у 1-му кварталі цього року зафіксовано один випадок насильницьких дій щодо працівників залізниці на побутовому ґрунті.

Через незаконні дії сторонніх осіб за згаданий період допущено затримку 29 поїздів сумарно на 21 годину 22 хвилини.

Придніпровські залізничники наголошують на тому, що несанкціоновані втручання громадян у роботу залізничного транспорту, зокрема розкрадання елементів рухомого складу та інфраструктури, становлять реальну загрозу стабільності та безпеці руху і тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.