slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Придніпровську залізницю атакують грабіжники 11/4/2016

З настанням весняного тепла діяльність залізничних грабіжників помітно активізувалася. За минулий тиждень, з 4 до 10 квітня 2016 року, на Придніпровській залізниці присікли 13 розкрадань вантажів та елементів залізничної інфраструктури, при цьому затримали 15 зловмисників.

Зокрема, третього квітня машиніст вантажного потяга повідомив стрільців ВОХР про несанкціоноване спрацювання гальм та зупинку поїзда на перегоні Кам’яне Поле – Саксагань, а також про сторонніх осіб, що у цей час вивантажували мішки з одного з вагонів. Прибувши на місце, бійці воєнізованої охорони помітили біля колій чіткий слід коліс мікроавтобуса, за яким і простежили до найближчого села, куди перемістився скинутий з поїзда вантаж, – 105 мішків з мінеральними добривами вагою понад 5,2 тонни. Далі справу до своїх рук узяли співробітники Криворізького відділу поліції. Сума попереджених збитків перевищує 52 тис. грн.

П’ятого квітня на станції Миколаївка-Донецька оперативна група стрілецької команди Синельникове-1 спільно зі співробітниками Петропавлівського відділу поліції затримала двох чоловіків за спробу вкрасти близько тонни вугілля, попередньо скинутого з вантажного потяга. Обидва злодії – безробітні.

Наступного дня залізничників повідомили про металопрокат, розкиданий уздовж колії на перегоні Кирпотине – Фісаки (Запорізька область). На місце виїхали стрільці команди Запоріжжя-Ліве. Вони виявили 21 дванадцятиметро- вий швелер загальною вагою 4,7 тонни і вартістю 35 тис. грн.

Восьмого квітня на станції Запоріжжя-Ліве під час спроби вкрасти 118 деталей верхньої будови колії було затримано 4-х осіб. Грабіжників передали до Шевченківського відділу поліції.

Дев’ятого квітня стрілець команди Мелітополь, який слідував до тимчасового посту, на перегоні Плавні – Таврійськ помітив в очереті мішки, в яких виявив карбамід. Орієнтовна вартість 148 мішків з добривами вагою близько 7,4 тонни – 74 тис. грн. Згодом з’ясувалося, що цей вантаж невідомі злодії скинули з поїзда, що слідував до ст. Генічеськ.

Окрім цього, протягом минулого тижня ВОХРівці Придніпровської залізниці затримали 11 осіб, що порушували правила безпеки на залізничному транспорті – ходили коліями у невизначених місцях. Десятьох порушників оштрафовано, з одним провели попереджувальну бесіду.