slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці з вини водія сталася чергова ДТП на переїзді 12/4/2016

Учора, 11 квітня, о 22:45 на 290-му км перегону Письменна – Улянівка (Дніпропетровська область) сталася дорожньо-транспортна пригода, винуватцем якої був 37-літній водій легковика ВАЗ-21099.

Ігноруючи заборонні сигнали звукової й світлової сигналізації, чоловік натиснув на газ, збив одну з чотирьох планок автошлагбаума, що повністю перекривали залізничний переїзд, і спробував перетнути колії прямісінько перед вантажним поїздом.

Спроба виявилася невдалою і закінчилася для лихача тяжкою травмою голови і госпіталізацією до районної лікарні. Диво, що чоловік узагалі зостався живий – сила удару більш як 1300-тонного состава була такою, що авто з людиною в салоні відкинуло до посту чергового по переїзду. Розтрощена автівка відновленню не підлягає. Працівник залізниці, на щастя, не постраждав. ДТП стала також причиною затримки трьох поїздів.

З початку 2016 року це вже п’ята дорожньо-транспортна пригода за участю автотранспорту на переїздах та коліях Придніпровської магістралі. Залізничники закликають усіх учасників руху не втрачати здоровий глузд та обережність і неухильно дотримуватися правил безпечного перетину колій.