slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

До літнього сезону готують і пожежні поїзди Придніпровської залізниці 21/4/2016

До літнього сезону на Придніпровській магістралі підготують пожежні поїзди, призначенням яких є гасіння пожеж на залізничних об’єктах та в рухомому складі, а також допомога у ліквідації наслідків транспортних пригод, стихійних лих тощо.

Оскільки небезпека виникнення загорянь у період з травня по вересень зазвичай значно зростає, до бойових розрахунків кожного з пожежних потягів введуть по додатковій цистерні з водою ємністю 60 куб. м. Пожежні поїзди забезпечать необхідним для швидкого реагування на можливі надзвичайні події запасом бензину, піноутворювача та напірних рукавів, перевірять справність стаціонарних та переносних мотопомп, іншого пожежно-технічного спорядження та обладнання. Особовий склад пожежних потягів відпрацює злагодженість та порядок дій на навчальних полігонах.

Нагадаємо, що на залізниці на цілодобовому чергуванні знаходяться шість пожежних поїздів, які дислокуються на крупних вузлових станціях - Нижньодніпровськ-Вузол, Синельникове-1, Запоріжжя-Ліве, Мелітополь, П’ятихатки та Кривий Ріг-Головний.