slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Збитки Придніпровської залізниці від дій вандалів у 1-му кварталі 2016 року зросли на 60% 21/4/2016

У січні-березні 2016 року на Придніпровській магістралі зафіксували двадцять випадків пошкодження та розукомплектування моторвагонного рухомого складу, завдані збитки з урахування витрат на відновлення перевищили 142 тис. грн.

За словами фахівців служби приміських пасажирських перевезень, втрати залізниці внаслідок хуліганських дій виросли на 60% проти аналогічного періоду минулого року.

Найактивніше цьогоріч вандали діють на станціях Кривий Ріг та Нікополь, Запоріжжя-2 та Синельникове-1: залишають ззовні вагонів графіті, а всередині – розбиті шибки, понівечені сидіння, вхідні двері тощо.

За кожним фактом псування моторвагонного рухомого складу придніпровські залізничники звертаються до правоохоронних органів. За підсумками 1-го кварталу 2016 року обліковується тринадцять кримінальних проваджень.

Водночас працівники залізниці закликають громадян цивілізовано ставитися до рухомого складу, що виходить на приміські маршрути, - його й так бракує. Приміські поїзди на цей час залишаються найбільш масовим перевізником пасажирів, зокрема пільгових категорій, тож залізничні хулігани і розкрадачі шкодять не лише залізниці, але й соціально уразливим категоріям населення.