slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дніпропетровська дитяча залізниця відкриває свій 80-й сезон 26/4/2016

Другого травня о 10:00 на Дніпропетровській дитячій залізниці відкривається новий сезон руху – вісімдесятий від початку роботи «малої» магістралі. Це також і традиційний початок літньої навчально-виробничої практики вихованців дитячої магістралі – цього літа її пройдуть близько 400 юних залізничників.

У програмі першого дня сезону – урочиста лінійка, нагородження відмінників навчання, святковий концерт за участю юних залізничників і, звичайно ж, перша залізнична подорож парком імені Лазаря Глоби.

Дніпропетровська дитяча залізниця працюватиме у вихідні та святкові дні з 2 травня до 1 листопада. Години роботи – з 10:00 до 16:00. Вартість квитків для дорослих 25 гривень, для дітей – 20 гривень.

Діти-сироти, вихованці дитячих будинків, діти із малозабезпечених родин і цього року подорожуватимуть «малою» залізницею безоплатно. Фахівці служб Придніпровської залізниці заздалегідь перевірили технічний стан колійної мережі та рухомого складу дитячої магістралі, справність засобів СЦБ та зв’язку, електроживлення тощо, а також виконали поточний ремонт вокзальної будівлі. Тож пасажири дитячої залізниці подорожуватимуть комфортно і безпечно.

Запрошуємо містян та гостей Дніпропетровська проїхатися парком Лазаря Глоби на потязі, яким керують юні залізничники.