slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Запорізька дитяча залізниця готується до літнього сезону та «родинного» спілкування з відвідувачами 29/4/2016

Запорізька дитяча залізниця має намір перетворитися на центр сімейного дозвілля. Уже цього літа «мала» магістраль планує проводити виховні, культурно-мистецькі та екологічні заходи, ігри та майстер-класи, вікторини й конкурси, виставки малюнків та фоторобіт не лише для своїх вихованців, але й для міської дітвори та її батьків. «Міцна родина – міцна держава», - вважають на дитячій залізниці і готуються до «переформатування» роботи з відвідувачами.

Зокрема, виконують роботи з благоустрою та озеленення території дитячої магістралі, щоб кожна запорізька родина, а також численні гості міста на Дніпрі охоче приходили сюди для відпочинку. У квітні-березні спільно з інструкторами та студентською молоддю юні залізничники провели три екосуботники, під час яких упорядкували дитячий майданчик, «Галявину казок», паркові алеї, фруктовий сад та дендропарк - обрізали й обкопали дерева, облаштували газони та квітники, побілили бордюри.

Було також висаджено 20 саджанців липи, 150 трояндових кущів, 50 кущів спіреї, по 10 – гібіскусу та сумаху. Тож дитяча магістраль зустрічатиме гостей не лише ладом і чистотою, як у гарній родині, але й розлогими тінистими кронами дерев та веселковим різнобарв’ям кущів та квітів.

Подбали на дитячій залізниці і про традиційно популярний серед відвідувачів зоокуточок та його мешканців. Було відремонтовано вольєри, усередині з’явився свіжий відсів, оновили будиночки для тварин, зараз виконується реконструкція кормоцеху.

Порадує відвідувачів «малої» магістралі і новина про те, що на її території віднедавна з’явився Wi-Fi.

Нагадаємо, що Запорізька дитяча залізниця працює цілорічно, однак літній сезон (і поїзну практику для своїх вихованців) відкриває 1 червня. Цього літа планується задіяти у літніх перевезеннях 1200 юних залізничників.

Поїзд курсуватиме у будні (крім понеділка та вівторка), вихідні та святкові дні за графіком: 1-й рейс – о 09:30, 2-й рейс – об 11:00, 3-й рейс – о 13:00, 4-й рейс – о 14:15. Тривалість кожної поїздки – 40 хвилин.

Окрім залізничної мандрівки парком, до уваги дорослих та малих відвідувачів акваріумна зала, зоокуточок, зимовий сад, виставкова зала залізничних макетів.