slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Дніпропетровська дитяча залізниця відкрила свій ювілейний 80-й сезон 4/5/2016

Другого травня на Дніпропетровській дитячій залізниці відкрили новий сезон руху – вісімдесятий від початку роботи «малої» магістралі. Гостями урочистого заходу були керівники Придніпровської залізниці, Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень, батьки юних залізничників та відвідувачі парку імені Лазаря Глоби, в якому розташована дитяча магістраль.

Вітаю вас з ювілеєм Дніпропетровської дитячої, а також із початком літньої виробничої практики, яка для усіх нас є своєрідним екзаменом, - звернувся до своїх вихованців начальник «малої» залізниці Роман Куриленко. – Я вірю у вас, у вашу підготовку – ваші знання та вміння, і переконаний, що літні перевезення і цього року будуть цікавими та безпечними для пасажирів.

А щоб «мала» магістраль функціонувала безперебійно, чимало попрацювали дорослі залізничники – фахівці локомотивного, колійного та інших господарств Придніпровської залізниці.

Ми заздалегідь перевірили справність рухомого складу та колійної мережі, засобів СЦБ і зв’язку, а також виконали ремонт на станції, - розповів головний інженер Дніпропетровської дирекції залізничних перевезень Олександр Лашко. – Попри свій солідний вік, усе працює, як добре відлагоджений механізм. У нас є й перспективні плани оновлення рухомого складу, однак не забігатиму наперед.

Традиційним атрибутом відкриття нового сезону на Дніпропетровській дитячій стало нагородження відмінників навчання – не відступали від правил і Затим юні залізничники порадували своїх гостей концертними номерами. До святкового привітання приєдналися і творчі дитячі колективи Дніпропетровська.

Локомотив з чотирма вагонами, який сяяв на сонці свіжою фарбою, у перший у сезоні рейс відправив удар залізничного дзвону. Причому проїхатися парком юні залізничники запропонували всім охочим.

Нагадаємо, що Дніпропетровська дитяча залізниця працюватиме у вихідні та святкові дні з 2 травня до 1 листопада. Години роботи – з 10:00 до 16:00. А літню виробничу практику цього літа пройдуть понад 400 юних залізничників.