slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі вшанували ветеранів-залізничників 6/5/2016

Напередодні свята Великої Перемоги в головному офісі Придніпровської магістралі відбулася зустріч ветеранів-залізничників із керівництвом регіональної філії, дорожньої профспілки та ради ветеранів.

На урочистий захід приїхали представники всіх дирекцій залізничних перевезень – Дніпропетровської, Криворізької та Запорізької. Їх вітав в.о.начальника регіональної філії Юрій Тищенко:

- Без вас, дорогі ветерани, не було б Великої Перемоги над нацизмом, не було б майбутнього. Ви з честю вистояли у тій страшній і жорстокій борні – на фронті й у тилу, продемонструвавши всьому світові і майбутнім поколінням взірець мужності та героїзму, відданості своїй Батьківщині, прагнення до волі та миру. Міцного вам усім здоров’я, довголіття, шани та любові.

Очільник залізниці також зупинився на соціальних аспектах реформування залізничної галузі і запевнив, що ветерани магістралі і надалі будуть оточені турботою та увагою.

Голова Дорпрофсожу Олександр Букреєв подякував старшому поколінню придніпровських залізничників за їх внесок у перемогу над фашизмом і зазначив, що їхній подвиг незабутній, як і ціна перемоги, адже війна залишила страшний слід фактично в кожній українській родині.

З нагоди свята більш як двадцять ветеранів війни отримали високі відомчі нагороди. Затим творчі самодіяльні колективи порадували присутніх воєнними піснями, а Рада ветеранів залізниці – святковим обідом.