slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Дніпропетровщині під колесами приміського поїзда загинули дві жінки, які сиділи на рейках 6/5/2016

Учора, 5 травня, поблизу станції Сухачівка (Дніпропетровська область) приміський потяг, який слідував маршрутом Дніпродзержинськ – Дніпропетровськ, збив жінок віком сорок три та сорок дев’ять років. Обидві мешкали у дачному кооперативі «Трубник», що на житловому масиві Таромське Ленінського району м. Дніпропетровська.

Жінки сиділи на рейках, коли їх помітив машиніст приміського електропоїзда. Потяг, який виходив із кривої ділянки шляху, став гучно подавати попереджувальні сигнали, машиніст застосував екстрене гальмування, однак уникнути наїзду на людей не вдалося.

Цей трагічний випадок поповнив дорожній список постраждалих – тепер у ньому 33 прізвища, у 19 випадках травмування призвело до смертельних наслідків. Для порівняння: за аналогічний період 2015 року на залізниці було зафіксовано 27 випадків травмування сторонніх осіб, у тому числі 15 – зі смертельними наслідками.

Травневі свята тривають, попереду три вихідні дні. Придніпровські залізничники бажають усім безпечного відпочинку і закликають бути обережними на залізничних об’єктах, які становлять підвищену небезпеку.