slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За чотири місяці бійці ВОХОР зберегли для Придніпровської залізниці майна та вантажів майже на мільйон гривень 12/5/2016

У січні-квітні 2016 року працівники воєнізованої охорони Придніпровської магістралі запобігли 115 крадіжкам майна та вантажів, які перевозить залізниця (торік – 103), на загальну суму понад 956 тис. грн, за злочинні дії затримали 82 осіб.

Зокрема, за вказаний період було попереджено 59 посягань на вантажі залізниці (51% від загального числа розкрадань) на суму майже 653 тис. грн, при цьому затримано 27 зловмисників.

Найчастіше розкрадачів цікавило вугілля (23 випадки, або 39 відсотків), металопрокат (13, або 22 відсотка), мінеральні добрива та брухт (по 9, або по 15 відсотків).

Щоб присікти найзухваліші спроби крадіжок, стрільцям дев’ять разів довелося застосовувати вогнепальну зброю, найчастіше – на ділянці П’ятихатки-Желєзнякове (чотири випадки). Попереджувально стріляли також на перегонах П’ятихатки-Стикова – Жовті Води-1, Чаплине – Мечетна, Кам’яне Поле – Приворот, Желєзнякове – Вільногірськ та на станції Верховцеве.

А найбільш криміногенними у січні-квітні були: станції Таврійськ, Гайчур, Мечетна; ділянки П’ятихатки-Стикова – Желєзнякове – Верхівцеве; від станції Чаплине до станції Пологи, від станції Каховське Море до станції Таврійськ; Запорізький та Криворізький залізничні вузли.

Щоб попередити розкрадання вантажів залізниці, забезпечити схоронність свого майна, на Придніпровській магістралі посилили охорону об’єктів залізничної інфраструктури, а також оперативність реагування на повідомлення про несанкціоновані втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту. Проведено 23 перевірки пунктів приймання брухту, виявлено два, які діяли незаконно. Здійснюється негласне супроводження вантажів, на найбільш криміногенних ділянках та станціях залізниці виставляються засідки, пікети та патрулі.

Окрім цього, під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення правил безпеки на залізничному транспорті (ходіння коліями у невизначених місцях) працівники ВОХОР затримали 366 осіб, 337 порушників оштрафовані, з 29 проведені попереджувальні бесіди.