slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Через власну необачність за чотири місяці на Придніпровській залізниці травмувалися 29 громадян 18/5/2016

Усі випадки невиробничого травматизму, зареєстровані на Придніпровській магістралі у січні-квітні 2016 року, сталися через порушення громадянами правил безпеки на залізничному транспорті, зокрема, перехід через залізничні колії перед потягом, який наближався, або у невстановлених місцях; ходіння по коліях чи близько до них; порушення правил дорожнього руху на залізничних переїздах та поза ними, тощо.

Статистика свідчить, що цьогоріч нещасть зі сторонніми на залізниці побільшало: за чотири місяці були травмовані 29 чоловік, 16 – зі смертельними наслідками (за такий же період 2015 року – 26 та 14 осіб відповідно). Серед постраждалих дітей немає.

Аналізуючи обставини травмувань, фахівці констатують, що жінки більш обачні на залізничних об’єктах, ніж чоловіки: на одну травмовану на залізниці жінку припадають три постраждалих чоловіки (7 та 22 осіб відповідно).

У цьому році випадки невиробничого травматизму траплялися переважно у денну пору – з 12:00 до 18:00, а отже рухомий склад не складно було помітити. Постраждалим заважали поспіх, самовпевненість, нехтування застереженнями, а нерідко й здоровим глуздом.

Придніпровські залізничники вкотре наголошують на тому, що убезпечити життя на залізничних об’єктах, які становлять підвищену небезпеку, може лише неухильне дотримання правил безпечної поведінки. Вони нескладні, однак стовідсотково ефективні.