slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За чотири місяці Придніпровська залізниця перевезла понад 1400 автомобілів своїх пасажирів 18/5/2016

Послуга перевезення автомобілів спеціальними вагонами користується стабільним попитом у пасажирів Придніпровської залізниці.

У січні-квітні 2016 року автомобілевозами магістралі перевезено 1428 легковиків, зокрема до Львова – 455, зворотно до Дніпропетровська – 439; до Києва – 252, зі столиці до Дніпропетровська – 237; з Дніпропетровська до Одеси і зворотно – 45 автомобілів.

За словами начальника відділу організації роботи на вокзалах Івана Леводянського, з початком сезону масових літніх відпусток попит на перевезення автомобілів залізничним транспортом ще більш зросте, особливо в південному (одеському) напрямку.

- Це зручно, - розповів І. Леводянський. – По-перше, якщо пасажир замовляє перевезення автомобілевозом, йому автоматично виділяють і квитки на пасажирський поїзд, у складі якого курсує спецвагон, за кількістю людей в авто, однак не більше чотирьох. По-друге, пасажир насолоджується подорожжю – везе залізниця. Ще й за цілком прийнятну ціну.

Нагадаємо, що Придніпровською залізницею на цей час вагони-автомобілевози курсують у складі поїздів № 79/80 сполученням Дніпропетровськ – Київ – Дніпропетровськ (відправлення з Дніпропетровська щовівторка, щочетверга та щосуботи); № 41/42 сполученням Дніпропетровськ – Трускавець – Дніпропетровськ до станції Львів (відправлення з Дніпропетровська щовівторка, щочетверга та щосуботи); № 63/64 сполученням Дніпропетровськ – Одеса – Дніпропетровськ (з 11 травня відправлення з Дніпропетровська та Одеси раз на чотири дні).

Вартість перевезення автомобіля від 450 грн за тонну ваги. Оформити замовлення можна цілодобово в багажному відділенні вокзалу Дніпропетровськ-Головний. Телефони для довідок – (056) 793 52 62 та (056) 793 52 96.