slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Пасажири з особливими потребами стали удвічі частіше користуватися послугами Придніпровської залізниці 26/5/2016

За чотири місяці 2016 року Придніпровська залізниця перевезла 463 пасажири з обмеженими фізичними можливостями та 116 осіб, які їх супроводжували. У тому числі 51 раз до складу пасажирських поїздів включалися спеціальні вагони для інвалідів-візочників.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість пасажирів з особливими потребами, які скористалися послугами залізниці, зросла більш як удвічі (торік за чотири місяці магістраль перевезла 224 такі пасажири).

Для комфорту інвалідів-візочників на залізниці курсують два спецвагони, обладнані гідравлічними підіймачами, розширеними дверними проходами, тамбурами та спеціальними туалетами. Ці вагони мають просторе купе, в якому маломобільний пасажир вільно пересувається на інвалідному візку. Спецвагони включаються до складу будь-яких пасажирських поїздів Придніпровської залізниці за попередніми заявками, які можна зробити в чергового по вокзалу.

На усіх вокзалах магістралі також є групи з надання допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями, зокрема під час посадки в поїзди та висадки з них, а вокзали з найбільшим пасажиропотоком укомплектовані ще й інвалідними візками.

Нагадаємо, що ПАТ «Укрзалізниця» оголосило 2016-й роком створення належних умов для доступу маломобільних пасажирів до об’єктів залізничної інфраструктури.