slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Дніпропетровщині чоловік намагався вкрасти трансформатор і загинув від ураження струмом 26/5/2016

24 травня 2016 року чоловік намагався вкрасти з опори трансформатор на перегоні Новоблочна – Батуринська на Дніпропетровщині і загинув від ураження струмом. Загиблому близько 25 років, його особа встановлюється.

Наразі правоохоронні органи з’ясовують причини, що спонукали загиблого до небезпечних дій і особисто для нього, і для руху поїздів. За метал, на яким загиблий полював, він заплатив життям.

Схожий трагічний випадок на залізниці стався 8 лютого лютому цього року на 173 км перегону Новомосковськ – Губиниха у Дніпропетровській області. Тоді під час спроби викрасти з опори трансформатор, призначений для живлення світлофора, від ураження струмом загинув молодий чоловік віком до 30 років. За схожих обставин у листопаді 2014 року на станції Діївка (Дніпропетровська область) від ураження струмом загинув чоловік близько 60 років, який намагався розукомплектувати трансформаторну підстанцію.

Занепокоєння викликає той факт, що діяльність розкрадачів, які останнім часом відчутно активізувалися, стає реальною загрозою безпеці залізничного руху. Так, у 2015 році на Придніпровській залізниці було зареєстровано 183 випадки порушення роботи пристроїв електропостачання через втручання сторонніх осіб, вандалізм, розкрадання та пошкодження залізничного обладнання, безпосередньо пов'язаного з безпекою руху поїздів, – трансформаторів і контактних дротів, а також злиття трансформаторного мастила. Сума завданих підприємству збитків з урахуванням вимушених відновлювальних робіт перевищила 2 млн грн.

Залізничники застерігають громадян від контакту з об’єктами, які несуть загрозу ураження струмом. Бережіть власне життя, не наражайте на небезпеку пасажирів та працівників залізниці, не нехтуйте правилами безпеки на залізничному транспорті, за порушення яких платити нерідко доводиться власним здоров’ям чи життям, горем близьких та рідних.