slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У квітні працівники колійного господарства не лише перевірили стан колій та залізничних переїздів, але й активно пропагували безпеку руху 31/5/2016

Під час весняного огляду колії та залізничних переїздів на Придніпровській залізниці було проведено Місячник пропаганди по забезпеченню безпеки руху на залізничних переїздах.

Упродовж Місячника працівники колійного господарства спільно з місцевими органами ДАІ та Національної поліції здійснили 347 рейдів з перевірки дотримання водіями транспортних засобів вимог Правил дорожнього руху під час перетину залізничних переїздів.

Під час цих рейдів водіям автотранспорту роздали 10 тисяч інформаційних листівок-флаєрів з правилами безпечного перетину залізничних переїздів та колії.

У школах та інших навчальних закладах було проведено 113 профілактичних лекцій та бесід. До пропаганди безпеки руху залучили також засоби масової інформації – друковані та Інтернет-видання, телебачення і радіо, де у місячний термін вийшли 66 тематичних матеріалів.

Окрім пропагандистської роботи, працівниками структурних підрозділів колійного господарства було встановлено відеокамери та попереджувальні таблички на 28 переїздах, ще на 10 - оновили інформаційні бігборди із застереженнями водіям, а на одному переїзді уклали новий настил.