slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Перший літній день видався для вихованців Запорізької дитячої залізниці щедрим на свята 1/6/2016

Відразу чотири урочисті події припали на 1 червня для вихованців Запорізької дитячої магістралі: випуск юних залізничників, які завершили трирічний курс підготовки, початок літньої навчально-виробничої практики, 44-та річниця від дня відкриття дитячої залізниці і Міжнародний день захисту дітей.

Запорізька дитяча – найдовша в Україні та Європі. А ще вона - справжня гордість для дорослих мешканців міста і втіха для місцевих дітлахів.

За час існування «малої» залізниці на її території висадили чудовий парк та квітники, створили виставкові зали для діючих макетів рухомого складу та залізничних об’єктів. Тут з’явився свій тераріум, акваріумна зала, екзотичний зимовий сад і навіть невеличкий зоопарк.

Водночас це серйозна школа, де запорізьких школярів навчають залізничним професіям. «Діти опановують усі залізничні професії. Це і машиніст, і провідник, і диктор, і працівник шляхового господарства, і зв’язківець, і багато інших», - розповів начальник Запорізької дитячої залізниці Михайло Чорненький.

А запрошений на свято голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак подякував керівництву дитячої залізниці та інструкторам за те, що вони «не просто навчають дітей, а привчають їх до професійної праці, відкривають двері до миру знань - технічних і професійних. А головне - привчають до дисципліни».

У свято - святковий настрій, концерт і, звичайно, подарунки. Заступник начальника регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Олег Гуляєв привіз Запорізькій дитячій новий комп’ютер для комп’ютерного класу і пообіцяв, що «керівництво філії докладе максимум зусиль, щоб усі випускники дитячої залізниці прийшли працювати до нас, на Придніпровську залізницю».

Подарунки з рук Олега Гуляєва дісталися також дев’яти юним залізничникам, які взяли участь у галузевому конкурсі «Талісман (символ, герой) ПАТ «Укрзалізниця». Решта учасників та переможців творчого змагання (а на Придніпровській магістралі їх 84) отримає заохочення від Укрзалізниці найближчим часом.

У свою чергу, голова Дорпрофсожу Олександр Букреєв вручив вихованцям «малої» залізниці лазерний принтер для поліпшення матеріально-технічної бази того ж комп’ютерного класу.

А в актовій залі кілька годин лунали привітання від численних гостей дитячої залізниці, спогади будівників магістралі та її друзів, а також слова вдячності наставникам від випускників, які йдуть у доросле життя.

Міські танцювальні колективів порадували господарів свята своєю творчістю, дендропарк потішив око буйством квітів та ароматів, а спонсори свята пригостили дітвору смачним морозивом.

На думку загалу, організатори заходу підготувалися відмінно. Однак по закінченні свята роботи на Запорізькій дитячій залізниці буде ще більше. Упродовж трьох літніх місяців 1228 її вихованців на практиці демонструватимуть набуті за рік знання та вміння.

І так триває уже 44 роки поспіль: Запорізька дитяча не лише навчає гідну зміну сьогоднішньому поколінню залізничників, але й виховує молодь, яка у подальшому працюватиме для добробуту своєї країни.