slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Діти придніпровських залізничників всебічно обдаровані 8/6/2016

Днями в головному офісі Придніпровської залізниці пройшла виставка дитячої творчості, організована об’єднаною профспілковою організацією служб і присвячена Міжнародному дню захисту дітей.

Учасниками виставки стали сорок три юні майстри віком від чотирьох до дванадцяти років. Гасло заходу «Я можу…» спонукало дітвору із родин залізничників продемонструвати свої різнобічні таланти - вміння малювати, ліпити, плести, шити й вишивати, виготовляти вироби з бісеру, глини, паперу, пластиліну тощо.

Юні автори творчих робіт не лише потішили відвідувачів виставки своїми рукотворними шедеврами, здивували зовсім не аматорською майстерністю та безмежною дитячою фантазією, але й особисто прийшли поділитися своїми мистецькими секретами.

Дитячий вернісаж «дихав» безпосередністю і щирістю, оригінальним баченням світу і красою, які передавалися і дорослим, робили оточуючий світ світлішим і добрішим.

Роботи учасників виставки були настільки різноманітними і гарними, що організатори заходу вирішили визнати кращими їх усі. Тож нагороди дісталися кожному юному майстрові чи майстрині.

А насамкінець профспілка підготувала для обдарованої залізничної дітвори ще один сюрприз – веселі та пізнавальні розваги з аніматорами.