slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2016 році на Придніпровській залізниці кількість пасажирів у приміському сполученні зросла, а компенсаційні виплати за перевезення пільговиків зменшилися 24/6/2016

За п’ять місяців 2016 року приміськими поїздами Придніпровської залізниці було перевезено 6 млн 79 тис. пасажирів, що на 422,2 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року (5 млн 656,8 тис.осіб).

Пільговики складають майже третину (31%) від загальної кількості пасажирів, які за цей період скористалися послугами магістралі у приміському сполученні (1 млн 860,4 тис. чол.).

Місцеві держадміністрації як замовники приміських перевезень за соціальними тарифами з початку року повинні були компенсувати залізниці суму майже 20 млн 296 тис. грн. Однак фактично з місцевих бюджетів їй відшкодовано трохи більше 2 млн 492 тис. грн (12%). Для порівняння: торік у січні-травні магістраль отримала 11 млн 711, тис. грн компенсаційних виплат.

Недокомпенсація витрат на перевезення пільгових категорій пасажирів у приміському сполученні вкрай ускладнює оновлення моторвагонного рухомого складу, придбання запчастин для виконання ремонтів, розрахунки за спожиту електроенергію, пальне, тощо.

Щоб покращити ситуацію з отриманням компенсаційних витрат, придніпровські залізничники активно співпрацюють із керівництвом місцевих державних адміністрацій усіх рівнів, а також проводять претензійно-позовну роботу.