slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За півроку перевезли більше півмільйона тонн зернових 4/8/2011

За 6 місяців 2011 року Придніпровська залізниця перевезла понад 547, 3 тис. т зернових, що на 27, 2 тис. т (5,13%) більше порівняно з аналогічним періодом 2010 року.

Основними напрямками перевезень зерна є порти Одеської та Придніпровської залізниць. Так, у червні цього року обсяги перевезень на станцію Одеса-Порт та Чорноморська-Експорт Одеської залізниці склали 129,2 тис. т (2017 вагонів), на станцію Мекензієві Гори Придніпровської залізниці – 59,6 тис. т (967 вагонів).

Придніпровська магістраль готова і до масового перевезення зерна нового врожаю, що традиційно триває з серпня по грудень. Сьогодні залізниця обслуговує 92 під’їдні колії, на яких знаходяться 40 елеваторів та 52 хлібоприймальні підприємства, щодоби до завантаження готові в середньому близько 800 зерновозів.

На Придніпровській залізниці особлива увага приділяється якості надаваних вантажовідправникам та зернотрейдерам послуг, задоволенню їх попиту на перевезення вантажів, підвищенню безпеки руху, забезпеченню схоронності вантажів, надійності технічних засобів, удосконаленню методів роботи та впровадженню передових технологій.

Довідка: Державне підприємство «Придніпровська залізниця» - одна з найбільших залізниць в Україні. Щорічно вона перевозить понад 227 млн тонн вантажів та більше 90 млн пасажирів. Її експлуатаційна колійна мережа перевищує 3200 км, що складає майже 15% загальнодержавної залізничної мережі. Придніпровська залізниця відправляє на внутрішній та зовнішній ринок понад 85% залізорудної сировини, більше половини прокату чорних металів, є активною ланкою міжнародного транспортного коридору Європа-Азія.