slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці майже на 22 % зросла кількість випадків невиробничого травматизму 6/7/2016

У січні-червні 2016 року на Придніпровській магістралі на 21,7% збільшилася кількість випадків невиробничого травматизму. Через власну необачність постраждали 46 громадян, 31 - зі смертельними наслідками. Для порівняння, у минулому році за цей період травмувалися 36 громадян, з них 20 - смертельно.

Лише у червні на залізниці зареєстрували дев’ять нещасних випадків зі сторонніми особами, вісім з них закінчилися летально.

Причиною більшості травмувань стало грубе порушення громадянами правил поводження на залізниці, а саме: перехід через залізничні колії перед потягом, що наближається; наближення до колій на небезпечну під час руху потяга відстань; перехід колій у невстановлених місцях; ходіння по коліях. Серед інших причин травмувань - ДТП та електротравми.

За статистикою більшість нещасних випадків (33 %) сталася ввечері, між 18-ю та 24-ю годиною. Серед постраждалих осіб жінок значно менше, ніж чоловіків – 12 проти 34. Дітей серед травмованих, на щастя, немає.

Нагадаємо, що на Придніпровській залізниці діє спеціальна Програма з попередження нещасних випадків невиробничого характеру на 2016 рік, у рамках якої ведеться активна профілактично-роз’яснювальна робота серед населення, зокрема, студентів, школярів і навіть дошкільнят.

Для безпеки громадян на залізниці встановлюють інформаційні стенди попереджувального змісту, проводиться регулярне сповіщення пасажирів по гучномовцю на 155 станціях і 14 вокзалах, а також у поїздах, здійснюється патрулювання працівниками ВОХОР для виявлення сторонніх осіб на перегонах, територіях станції і у вантажних поїздах.

На жаль, попри всі зусилля залізничників, кількість нещасних випадків зі сторонніми особами на залізничних об’єктах продовжує збільшуватися. Вочевидь, потрібне свідоме розуміння громадянами підвищеної небезпеки залізничного транспорту та неухильне дотримання правил безпечної поведінки. Лише так можна уникнути нещасть на залізниці, зберегти своє життя та здоров’я.