slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці пасажири оформили понад 23 тис. абонементних квитків на приміські потяги 7/7/2016

У січні-червні 2016 року на Придніпровській залізниці в приміському сполученні пасажири оформили понад 23 тис. абонементних квитків на суму майже 6 млн 238 тис. грн. Використання цих проїзних документів дозволило пасажирам значно заощадити свої кошти і час.

Нагадаємо, що на залізничному транспорті в приміському сполученні діють повні, пільгові, дитячі, студентські абонементні квитки і абонементні квитки "вихідного дня". Їх реалізують фізичним чи юридичним особам за готівку та в безготівковому порядку на будь-яку кількість місяців, але не більше ніж на один рік. Для того, щоб придбати абонементний квиток необхідно звернутися до будь-якої квиткової каси вокзалу або станції, яка здійснює продаж приміських квитків. Продаж абонементних квитків може проводитися попередньо із зазначенням дати виїзду.

Повні абонементні квитки продаються без зазначення в квитку прізвища, імені та по батькові пасажира. Пільгові абонементні квитки є іменними, продаються фізичним або юридичним особам із зазначенням на квитку прізвища, імені та по батькові повністю зі слів замовника. На бажання фізичних або юридичних осіб продаж повних та пільгових абонементних квитків може здійснюватись на 15 днів.

Студентські абонементні квитки продаються студентам вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів із зазначенням у квитку прізвища студента та номера студентського (учнівського) квитка та становлять 50% вартості проїзду дорослого пасажира. Дитячі абонементні квитки продаються для дітей віком від 6 до 14 років та складають 75% вартості проїзду дорослого пасажира.

Абонементні квитки "вихідного дня" продаються пасажирам незалежно від віку та наявності пільг. Квитки "вихідного дня" дійсні для проїзду по п'ятницях, суботах, неділях, понеділках, у передсвяткові та святкові дні між станціями, зазначеними у квитку.

Вартість пільгового абонементного квитка на один місяць дорівнює вартості 26 поїздок за встановленим тарифом, повного - 40 і "вихідного дня" - 14 поїздок.

Пропонуємо пасажирам у приміському сполученні скористатися абонементними квитками і переконатися у їхніх перевагах.