slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У першому півріччі 2016 року кількість незаконних втручань у діяльність Придніпровської залізниці зросла на 40% 7/7/2016

Придніпровська магістраль потерпає від незаконних втручань сторонніх осіб: за шість місяців поточного року їх кількість зросла на 40 % у порівнянні з минулорічними показниками. Так, з січня по червень зафіксовано 35 випадків несанкціонованих втручань (за той же період 2015 року – 25).

Більшість цьогорічних інцидентів пов’язана з розукомплектуванням рухомого складу, залізничних пристроїв та споруд – зареєстровано вісімнадцять таких спроб. Події, пов’язані з виявленням на залізниці вибухових пристроїв (у тому числі й застарілих), траплялися за цей період дев’ять разів. До тривалої затримки поїздів призвели і чотири випадки розкрадання вантажів із вагонів. Одного разу було навмисно перекрито залізничний рух. Зафіксовані також два факти насильницьких дій щодо громадян, що знаходились у межах залізниці.

Унаслідок незаконних втручань сторонніх осіб за півроку на Придніпровській магістралі було затримано 97 поїздів на 80 год. 23 хв. (у 2015 році - 45 поїздів на 53 год. 29 хв.). Цьогорічні збитки склали 330,21 тис. грн. Лише у червні зафіксовано шість випадків несанкціонованих втручань, що призвели до затримки 20 потягів на 15 год. 17 хв.

Нагадуємо, що подібні втручання в роботу залізничного транспорту загрожують безпеці вантажних та пасажирських перевезень і тягнуть за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.