slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

З 11 липня на численні прохання пасажирів між Запоріжжя та Бердянськом розпочне курсувати регіональний поїзд підвищеної комфортності 8/7/2016

Для забезпечення підвищеного попиту на перевезення до місць масового відпочинку на узбережжі Азовського моря, поліпшення якості обслуговування пасажирів Придніпровська залізниця з 11 липня 2016 року призначає курсування регіонального потяга № 808\807 сполученням Запоріжжя-1 – Бердянськ – Запоріжжя-1.

Регіональний потяг курсуватиме щодня, крім середи, за спеціально розробленим графіком: відправлення із Запоріжжя о 06:40, прибуття до Бердянська об 11:00; зворотний виїзд із Бердянська о 16:24, прибуття на станцію Запоріжжя-1 о 20:46. Зупинятиметься на станціях Оріхівська, Пологи, Кирилівка, Синя Гора, Верхній Токмак-1, Нельгівка, Єлизаветівка, Трояни, Берда.

Призначений потяг підвищеної комфортності, з місцями для сидіння згідно з придбаними квитками (90 місць). Курсуватиме складом рейкового автобуса серії 620М-025 виробництва «ПЕСА Бидгощ» (Польща). Серед його переваг - комфортабельний салон зі зручними кріслами, двері обабіч із висувними підніжками (для виходу на низькі та високі платформи), місця для інвалідів-візочників, а також пасажирів із габаритним багажем, автоматична система клімат-контролю, вакуумний туалет, яким можна користуватись під час зупинок і в санітарній зоні населених пунктів, умивальник тощо. Крім того, в рейкобусі мінімальний рівень шуму, а машиністи за допомогою зовнішніх і внутрішніх відеокамер можуть стежити за обстановкою в салоні і на пероні, швидко реагувати на позаштатні ситуації.

Квитки на цей потяг можна придбати за десять діб через офіційний онлайн-сервіс Укрзалізниці booking.uz.gov.ua або в залізничних касах.