slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У День відкритих дверей на Придніпровській залізниці розповіли про сьогодення Укрзалізниці та актуальні для магістралі вакансії 14/7/2016

Чотирнадцятого липня регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» вперше в своїй історії провела День відкритих дверей.

На центральному вокзалі Дніпра з городянами та гостями міста спілкувалися фахівці служби кадрової та соціальної політики магістралі. Вони розповіли всім бажаючим про актуальні для магістралі вакансії, вимоги до кандидатів, провели анкетування з тими, кого ця інформація зацікавила, надали охочим презентаційні матеріали.

«День відкритих дверей - це новий проект ПАТ "Укрзалізниця", - розповіла фахівець Департаменту управління персоналом та соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Катерина Асаулюк. - Він започаткований для того, щоб «із перших уст» надати громадянам вичерпну інформацію про одного з найбільших роботодавців країни, запровадити практику прозорого пошуку працівників на вакантні посади на залізничних підприємствах, допомогти знайти робочі місця в залізничній галузі фахівцям гостродефіцитних залізничних і масових професій».

За словами Катерини Асаулюк, подібні заходи - досить поширена практика багатьох провідних корпорацій. Відтепер до неї долучається й Укрзалізниця, що в процесі реформування набуває все більшої відкритості й доступності.

«Дні відкритих дверей пройдуть в усіх регіональних філіях і стануть традиційними», - зазначила представниця Департаменту управління персоналом та соціальної політики.