slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці триває пілотний проект з відкритого добору персоналу 20/7/2016

На Придніпровській магістралі триває відкритий добір персоналу. Він проводиться у рамках пілотного проекту, реалізація якого покликана забезпечити відкритість системи управління персоналом, підвищення рівня об’єктивності під час призначення на посади, більш глибоке вивчення ділових, професійних, моральних якостей кандидатів.

Зокрема, днями відбулося засідання спеціальної комісії під головуванням заступника начальника залізниці з реформування Миколи Кужавського, яка провела співбесіди з претендентами на посади фахівців служби реформування та розвитку систем управління.

Загалом бажання обійняти шість вакантних посад в зазначеній службі висловили двадцять сім працівників різних дорожніх структурних підрозділів. Попередньо всі кандидати подали необхідний для процедури відкритого добору пакет документів.

Під час співбесіди претенденти давали відповіді на запитання, які стосуються їх професійної підготовки, службової компетенції, а також реформування залізничної галузі, в тому числі й висловлювали власне бачення перебігу цього процесу.

Тепер спеціальній комісії належить зробити свій вибір, ураховуючи повний обсяг інформації щодо кожного з претендентів.

Нагадаємо, що на Придніпровській залізниці вже успішно проведено відритий добір на посаду заступника начальника Запорізького моторвагонного депо з експлуатації, що став першим кроком пілотного проекту.