slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Підписано Меморандум про взаєморозуміння між ПАТ «Укрзалізниця» та профспілкою залізничників і транспортних будівельників України 25/7/2016

У приміщенні Ради профспілки голова правління Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» Войцех Балчун і лідер профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк 22 липня 2016 року підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Підписанням Меморандуму про взаєморозуміння завершилися непрості переговори керівництва ПАТ «Укрзалізниця», яку представляли голова правління Войцех Балчун та член правління Желько Марчек, з профспілками. Цим важливим документом Сторони соціального діалогу констатують необхідність об'єднати зусилля для підвищення мотивації праці, розробки зрозумілої для всіх та ефективної корпоративної системи оплати праці, посилення відповідальності керівників, зниження рівня корупції та соціальної напруги в трудових колективах. «Це дуже важливий момент для правління. Ми усвідомлюємо велику відповідальність за прийняття цього рішення, розуміємо очікування залізничників щодо зростання зарплатні. Водночас відповідаємо за те, щоб керувати галуззю таким чином, щоб досягати якомога вищих фінансових результатів», – наголосив Войцех Балчун.

Головною метою Меморандуму є підвищення з 1 липня 2016 року тарифних ставок і посадових окладів усьому персоналу ПАТ «Укрзалізниця». Зокрема, передбачено підвищити на 25 % оклади основним працівникам, діяльність яких напряму пов'язана з наданням послуг з перевезення вантажів та пасажирів, ремонтом, технічним обслуговуванням рухомого складу та інфраструктури, працівникам апаратів управління: ПАТ «Укрзалізниця», регіональних філій та філій. Іншим працівникам оклади планується підвищити на 20 %.

«Ми усвідомлюємо, що наслідки цього рішення потрібно буде компенсувати нашою тяжкою роботою на підвищення ефективності. Однак хочемо дати позитивний сигнал усім нашим працівникам, що ми з величезною повагою ставимося до цієї важкої щоденної роботи. Ми не відірвані від життя та усвідомлюємо, у чому полягає праця залізничників. І навіть під час запровадження складних реформ має бути соціальний діалог», – розповів залізничникам голова правління товариства.

Також у Меморандумі зазначено, що до 1 жовтня 2016 року буде розроблено та запроваджено Положення про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця».

«Ми відкриті та готові до діалогу, в той же час очікуємо, що суспільство прийме реформи в залізничній галузі. Вже підготовлений план змін. Спільними зусиллями та за підтримки громадськості ми повернемо добре ім’я Укрзалізниці. Ми в це віримо і рішуче на це налаштовані», – наголосив Войцех Балчун.