slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За шість місяців на Придніпровській магістралі заощадили енергоресурсів на суму понад 10 млн грн 1/8/2016

Завдяки запровадженню енергоощадних заходів у першому півріччі 2016 року на Придніпровській залізниці зекономили паливно-енергетичних ресурсів на суму 10,4 млн грн.

Зокрема, за цей період придніпровські залізничники заощадили 59,2 тонни дизельного палива, 5,6 млн кВтг електроенергії, 37,8 тис. м3 природного газу, 4,9 Гкал теплової енергії.

Економії дизпалива вдалося досягти шляхом відміни довготривалого енергоємного обмеження швидкості руху поїздів на перегоні Верхній Токмак-1 – Нельгівка; оновлення стрілочного переводу на станції Жовті Води-1; заміни тепловозів 2ТЕ116 на тепловози ЧМЕ3 у приміському русі на ділянках Новомосковськ – Красноград і Запоріжжя-1 – Таврійськ.

Заощадити електроенергію в тязі поїздів допомогли ефективна організація обертання з'єднаних поїздів на ділянках Нижньодніпровськ-Вузол – Чаплине, Нижньодніпровськ-Вузол – П'ятихатки і Верховцеве – Кривий Ріг; скорочення резервного пробігу електровозів у вантажному русі; відміна довготривалих енергоємних обмежень швидкості руху поїздів після проведення ремонтно-колійних робіт; коригування розкладу руху та складу приміських поїздів у залежності від пасажиропотоку; а також виключення з роботи по одному тяговому агрегату (трансформатору) в енергогосподарстві, якщо це дозволяла поїзна ситуація.

У стаціонарній енергетиці економії електроенергії було досягнуто завдяки застосуванню енергоощадних ламп, використанню для обігріву машинних залів підстанцій тепла тягових агрегатів, тощо.

Щоб економити дороговартісний природний газ та теплову енергію, на залізниці вдалися до еколого-теплотехнічного налагодження котлоагрегатів, установлення по можливості індивідуальних електричних автономних систем опалення замість парового централізованого, проведення термомодернізації будівель, зокрема заміни застарілих вікон та дверей.