slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській магістралі дбають про поліпшення санітарно-побутових умов для своїх працівників 3/8/2016

Незважаючи на складну економічну ситуацію, на Придніпровській залізниці не припиняють роботу над створенням гідних санітарно-побутових умов для своїх працівників, що, на думку керівництва, має сприяти більш продуктивній роботі залізничників.

Так, за півроку на реалізацію дорожньої Програми приведення санітарно-побутових приміщень структурних підрозділів до вимог нормативно-правових актів з охорони праці було витрачено понад 2,2 млн грн.

Зокрема, на ці кошти замінили старі вікна на металопластикові у санітарно-побутових приміщеннях Дніпропетровського та Запорізького моторвагонного депо, посту електричної централізації станції Богуславський, станції П’ятихатки-Стикова; облаштували кімнату відпочинку локомотивних бригад у Запорізькому локомотивному депо, відремонтували кімнату емоційного розвантаження у Криворізькому будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні; оновили систему опалення на ПТО вагонного депо Нижньодніпровськ-Вузол.

Ряд структурних підрозділів магістралі отримав нові меблі для санітарно-побутових приміщень. Зокрема, були вмебльовані кімнати приймання їжі у Мелітопольській дистанції колії та Криворізькому регіональному відділі матеріально-технічного постачання; для працівників вокзалу Запоріжжя-1 виготовили шафи для перевдягання, а низка станцій Криворізької дирекції залізничних перевезень отримала ще й столи та стільці.

В усіх структурних підрозділах залізниці протягом 1-го півріччя проводилися ремонти санітарно-побутових приміщень – душових, роздягалень, туалетів, кімнат приймання їжі, сушарень, тощо. Найбільші обсяги робіт за цей період виконано у Нікопольському та Запорізькому моторвагонному депо, вагонному депо Батуринська, на станції Кривий Ріг-Головний (у пункті обігріву прийомоздавальників вантажу та багажу).

Робота з приведення санітарно-побутових приміщень структурних підрозділів магістралі до вимог нормативно-правових актів з охорони праці триває. До кінця 2016 року на ці потреби заплановано витратити загалом понад 8,7 млн грн.