slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Уперше на Придніпровській залізниці шляхом відкритого добору кадрів розпочали укомплектування цілої служби 4/8/2016

Спеціальна комісія з відкритого добору кадрів визначила п’ять кандидатів, які невдовзі займуть посади фахівців у новоствореній службі реформування та розвитку систем управління регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Очолив дорожню комісію з відкритого добору кадрів заступник начальника регіональної філії з реформування Микола Кужавський, а її склад сприяв різнобічному підходу до розгляду кандидатур претендентів.

Так, членами комісії були заступник начальника регіональної філії з безпеки Олег Гуляєв, помічник начальника регіональної філії Петро Лоза (очолював залізницю у 2008-2010 роках), а також керівники служб – кадрової та соціальної політики; юридичної; організації праці, заробітної плати і структур управління; фінансово-економічної; реформування та розвитку систем управління.

Нелегкий кадровий вибір було зроблено з-поміж двадцяти семи претендентів, що подали на розгляд комісії свої резюме, а затим пройшли співбесіду, під час якої відповіли на запитання щодо фахової підготовки, посадової компетенції та реформування залізничної галузі.

Спершу члени комісії виокремили із загалу кандидатів, які привернули їхню увагу найбільше (таких виявилося дванадцять), і вже серед них обирали тих, хто відповідає посадовим вимогам якомога повно – за освітою, спеціалізацією, досвідом роботи, тощо.

У службі реформування та розвитку систем управління залишаються вакантними ще дві посади. За словами заступника начальника регіональної філії з реформування Миколи Кужавського, у решти претендентів є шанс зайняти їх після стажування, яке кожен із претендентів пройде до кінця року.

Нагадаємо, що відкритий добір персоналу на Придніпровській залізниці проводиться у рамках пілотного проекту, реалізація якого покликана забезпечити відкритість системи управління персоналом, підвищення рівня об’єктивності під час призначення на посади, більш глибоке вивчення ділових, професійних, моральних якостей кандидатів. Першим кроком пілотного проекту став успішно проведений відритий добір на посаду заступника начальника Запорізького моторвагонного депо з експлуатації.