slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» спростовує поширену в ЗМІ інформацію про факти корупційних дій з боку її працівників 6/8/2016

Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спростовує інформацію про затримання її працівника за махінації із земельними ділянками, які нібито належать регіональній філії.

Насправді регіональна філія на цей час не може самостійно здійснювати жодних дій із землею, в тому числі й укладати договори сервітуту. Також жодного працівника регіональної філії не затримано за незаконні операції із землею.

Окрім того, сьогодні ведеться процедура переоформлення за ПАТ «Укрзалізниця» правовстановлюючих документів на земельні ділянки, які на правах постійного користування зареєстровані ще за ДП «Придніпровська залізниця». Тому до переоформлення цих документів здійснювати будь-які правочини із землею, в тому числі й укладати договори сервітуту, неможливо.

Звертаємося до ЗМІ із проханням перевіряти інформацію, яку вони оприлюднюють, щоб не шкодити іміджу регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», та власному.