slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Більше 20 випускників дитячої залізниці стали студентами 10/8/2011

Більше 20 випускників Дніпропетровської дитячої залізниці стали цього- річ студентами бюджетної форми навчання Дніпропетровського технікуму залізничного транспорту.

«Протягом 4-х років діти наполегливо вчились та із задоволенням пізнавали премудрості залізничної справи. Досвідчені інструктори виробничого навчання Малої Придніпровської дали їм необхідний багаж знань та досвіду, аби у майбутньому наші вихованці стали кращими студентами залізничних навчальних закладів та поповнили ряди працівників Придніпровської залізниці. Зі свого боку ми і надалі будемо докладати максимум зусиль, аби прищепити дітям бажання та любов до роботи на залізниці, зробити їх кваліфікованими працівниками, які гідно нестимуть горде звання «залізничник», - розповів начальник Дніпропетровської дитячої залізниці Роман Куриленко.

За його словами, за 75 років свого існування на Дніпропетровській дитячій залізниці навчалось більше 50 тисяч дітей, 30% з яких стала залізничниками.

Довідка: Дніпропетровська дитяча залізниця заснована 6 липня 1936 року і є найстаршою дитячою залізницею України. Протяжність її колій становить 2 км. Щорічно Дніпропетровська дитяча залізниця перевозить до 50 тисяч пасажирів. На залізниці постійно працюють 6 змін з учнів 6-11 класів, допомагають їм у цьому 6 кваліфікованих інструкторів виробничого навчання.