slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

У 2016 році випадки невиробничого травматизму на Придніпровській залізниці почастішали на 22 % 8/8/2016

З січня по липень 2016 року кількість випадків невиробничого травматизму на Придніпровській магістралі зросла на 22 %. Так, за цей період на залізничних об’єктах травмувалися 55 громадян, 36 із них – смертельно. Для порівняння, в минулому році за сім місяців на залізниці було зафіксовано 45 нещасних випадків зі сторонніми особами, з них 24 – з летальними наслідками.

Усі цьогорічні інциденти сталися виключно з вини постраждалих, які грубо порушили правила безпеки на залізничному транспорті: ходили по коліях, переходили їх у невстановлених місцях, нерідко перед потягом, що наближається, знаходились на небезпечній відстані від краю рейок, тощо. Є серед постраждалих і жертви легковажної поведінки за кермом автомобіля, а також ті, хто спробував нажитися грабунком залізничної інфраструктури.

За статистикою, більшість травмувань (майже 60%) сталася з 12:00 до 24:00, а кількість постраждалих чоловіків у 2,5 рази перевищує кількість травмованих жінок - 39 проти 16.

На Придніпровській залізниці вживають вичерпні заходи, щоб запобігти невиробничому травматизму: через гучномовці на 155 залізничних станціях та 14 вокзалах сповіщають пасажирів про прибуття-відправлення поїздів та маневрові роботи, відремонтували пішохідні доріжки на залізничних переїздах, сходи та настили пішохідних мостів оновили понад 400 світильників зовнішнього освітлення на перонах та пасажирських платформах, «освіжили» світловідбивне пофарбування на лобових частинах локомотивів, розмістили майже 750 застережних плакатів з електробезпеки. Водночас із цим виконується загородження небезпечних місць на територіях станцій, депо та інших залізничних підприємств.

Однак, не зважаючи на всі зусилля залізничників, кількість інцидентів, пов’язаних із невиробничим травматизмом, збільшується. Це свідчить про легковажне ставлення громадян до власної безпеки. Працівники магістралі вкотре закликають до неухильного дотримання правил безпеки на залізничному транспорті, що становить потенційну небезпеку.