slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Команда з міні-футболу Придніпровської магістралі завоювала золото на залізничній Спартакіаді 12/8/2016

Команда з міні-футболу Придніпровської залізниці стала золотим призером IX-ї галузевої Спартакіада, яка 5-7 серпня пройшла у Харкові на базі фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» і була присвячена 70-річчю колишнього керівника Укрзалізниці Героя України Георгія Кірпи.

Команду очолював заступник начальника регіональної філії з реформування Микола Кужавський. Придніпровські футболісти у трьох напружених матчах обіграли своїх колег з Одеської, Південної та Донецької залізниць із рахунком 4:0, 0:0 і 3:2. А воротар придніпровців помічник машиніста Пологівського локомотивного депо Максим Кошкалда був визнаний кращим воротарем футбольного турніру.

Окрім міні-футболу, спортсмени-залізничники з різних куточків України змагалися також з волейболу, шашок, шахів, настільного тенісу, армрестлінгу та гирьового спорту. У підсумку придніпровські спортсмени посіли на Спартакіаді четверте загальнокомандне місце. У їхньому активі – «золота» перемога футболістів та найбільша кількість срібних медалей – сім.