slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці через порушення правил безпеки травмувалися двоє людей 18/8/2016

Учора, 17 серпня, на Придніпровській залізниці було зафіксовано два випадки невиробничого травматизму. І в обох нещастя сталося через грубе порушення потерпілими правил безпечної поведінки на залізничному транспорті.

Так, близько 21:00 на станції Новоолексіївка (Херсонська область) 56-річному чоловікові, який перетинав колію під вагоном, ампутувало ногу поїздом, що рушив. Постраждалого термінового госпіталізували до Генічеської міської лікарні.

Близько опівночі на станції Нижньодніпровськ (Дніпропетровська область) вантажний поїзд збив юнака віком до 20 років, що знаходився на коліях. Екстрене гальмування, яке застосував машиніст, врятувало порушникові правил безпеки життя, однак не вберегло його від травмування. Постраждалий із травмою голови доправлений до лікарні.

Придніпровські залізничники застерігають громадян від необачної поведінки на залізниці. Бережіть себе! Непоправного можна уникнути, якщо не забувати про потенційну небезпеку залізничного транспорту, не переоцінювати свої можливості і не випробовувати долю.