slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці пройшов круглий стіл "Сучасний HR-менеджмент" 19/8/2016

Сьогодні 19 серпня, у регіональній філії «Придніпровська залізниця» проведено круглий стіл фахівців зі зв'язків з громадськістю, спеціалістів служби кадрової та соціальної політики і працівників з кадрів структурних підрозділів філії. Основна тема заходу – необхідність донесення до громадськості відомостей про головні напрями кадрової та соціальної політики в контексті інформування широкого загалу про різні аспекти діяльності філії.

Під час круглого столу зазначалося, що кадрова політика регіональної філії «Придніпровська залізниця» спрямована на вдосконалення роботи з персоналом та соціальної діяльності підприємства, формування моделі європейської компанії, іміджу конкурентоздатного роботодавця.

На цей час для забезпечення відкритості системи управління персоналом, підвищення рівня об’єктивності під час призначення на посади, більш глибокого вивчення ділових, професійних та моральних якостей кандидатів у регіональній філії започатковано та успішно апробовано пілотний проект з відкритого та прозорого добору керівників на вакантні посади номенклатури начальника регіональної філії. Фахівцями служби кадрової та соціальної політики розроблено відповідне Положення.

Першим кроком пілотного проекту став успішно проведений відритий добір на посаду заступника начальника Запорізького моторвагонного депо з експлуатації. Процедуру відкритого добору персоналу було також задіяно для укомплектування новоствореної служби реформування та розвитку систем управління регіональної філії. Кожен бажаючий бути агентом змін, які відбуваються у процесі реформування залізничної галузі, отримав можливість надати своє резюме та пройти співбесіду.

У регіональній філії ведеться постійна робота з інформування широкого загалу щодо актуальних вакансій підприємства, які потребують термінового укомплектування, а також полегшення доступу до цієї інформації. Так, міжнародні HR-портали для пошуку персоналу rabota.ua та hh.ua стали платформою для розміщення актуальних вакансій по всіх підрозділах регіональної філії.

Окрім того, із зазначеною інформацією можна ознайомитися на офіційному сайті ПАТ «Укрзалізниця» (www.uz.gov.ua) у розділі «Вакансії», де відображений необхідний пакет документів для участі у відкритих доборах, актуальні вакансії та вимоги до кандидатів на посади.

В умовах реформування залізничної галузі необхідність більш тісної комунікації зі ЗМІ, які є основними поширювачами інформації в суспільстві, набуває особливої актуальності. Тож під час круглого столу було вирішено активно використовувати можливості ЗМІ для розповсюдження інформації щодо кадрової та соціальної політики регіональної філії, для підтримання її іміджу як одного з найбільших та конкурентоздатних роботодавців у регіонах обслуговування.