slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

На Придніпровській залізниці відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці Незалежності України 23/8/2016

Сьогодні, 23 серпня, в головному офісі регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці Незалежності України.

Державні свята на магістралі відзначили низкою урочистих заходів. Зокрема, в управлінні залізниці організували тематичну виставку літератури, а на вокзалах Дніпропетровськ-Головний та Запоріжжя – фотовиставки «25 років Об’єднані Залізницею».

Найкращі працівники залізниці традиційно були заохочені високими галузевими нагородами, а також відзнаками Придніпровської магістралі.

Вітаючи нагороджених, а у їх особі усі трудові колективи магістралі, в.о.начальника регіональної філії Юрій Тищенко зазначив, що їхня сумлінна праця, творчий підхід до справи, небайдужість до процесів, які відбувають у залізничній галузі, - це найцінніший внесок у розбудову незалежної України, у її світле майбуття.

«Незалежність – це не тільки велике надбання, але й відповідальність, усвідомлення того, що заради неї треба не покладаючи рук працювати, її необхідно боронити від ворога», - наголосив очільник залізниці.

І придніпровські залізничники гідно справляються з обома цими завданнями. Зокрема, за час проведення АТО близько 600 працівників магістралі знаходилися в лавах захисників Вітчизни, 11 з них віддали за її свободу та незалежність своє життя. Учасники урочистостей ушанували загиблих колег хвилиною мовчання.

Самодіяльні залізничні колективи вітали учасників урочистого зібрання колоритними народними піснями. До слова, чимало залізничників, підтримуючи пропозицію ПАТ «Укрзалізниця», сьогодні прийшли на робочі місця у вишиванках, що тільки додавало святкового настрою.

Придніпровські залізничники також узяли участь у святкових заходах, які сьогодні проходять у регіонах, зокрема, у святкуванні Дня прапора у Дніпрі та Запоріжжі, на легендарному острові Хортиця.

Так, працівники Запорізької дирекції залізничних перевезень стали активними учасниками урочистостей з нагоди Дня Прапора України, які пройшли на легендарному острові Хортиця і зібрали сотні патріотів. Жовто-блакитний стяг України підняли на одному з найвищих флагштоків країни – біля Музею козацтва.