slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За сприяння Придніпровської залізниці волонтерський центр «Солдатський привал» у місті Запоріжжя розширився ще на один поверх 29/8/2016

У рамках нещодавнього робочого візиту в Запорізьку область Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка пані Марина Порошенко відвідала розширений волонтерський центр «Солдатський привал», який тепер став міні-готелем на два поверхи.

Як розповів в.о. начальника регіональної філії «Придніпровська залізниця» Юрій Тищенко, ідея створення волонтерського центру виникла рік тому в керівництва області, яке звернулося по допомогу до залізниці. На магістралі виділили окрему будівлю неподалік від вокзалу Запоріжжя-1, яку перепланували та відремонтували силами будівельного підрозділу залізниці лише за два місяці. А вже в травні цього року, коли виникла потреба розширити «Солдатський привал», придніпровські залізничники відремонтували ще й другий поверх будівлі на шість кімнат для відпочинку, впорядкували довколишню територію, оновили зовнішній вигляд волонтерського центру.

За словами голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля, "Солдатський привал" "став прикладом міні-готелю, де бійці АТО можуть отримати тепло та необхідний домашній затишок", прикладом передового досвіду для всієї України.

Пані Марина подякувала всім, хто долучився до цієї роботи, а також зазначила, що важливість їхньої справи підтверджується кількістю людей, які пройшли через центр.

- З листопада минулого року в «Солдатському привалі» зупинилися понад три тисячі українських захисників. Тому необхідність розширення була очевидною. Я дякую кожному, хто долучився до цієї роботи. Це ще один яскравий приклад співпраці держави та волонтерського руху, - підкреслила Марина Порошенко.

Вдячний придніпровським залізничникам та волонтерам і військовослужбовець Андрій з Кіровограду, який короткочасно зупинився у волонтерському центрі.

- Рідний дім, зрозуміло, ні з чим не зрівняти. Однак «Солдатський привал» - це майже рідна оселя, дуже комфортно і по-домашньому затишно. Вдячний тим, хто подбав про нас, повірте, для нас це дуже важливо, - зазначив він.

Розширений волонтерський центр сьогодні спроможний прийняти 18 осіб, що утричі більше, ніж було раніше. У хостелі для воїнів АТО та членів їхніх родин можна комфортно відпочити, попоїсти, випрати і випрасувати одяг, переглянути телебачення й Інтернет, поспілкуватися з рідними та побратимами, тут працює психолог і військовий капелан.