slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

За минулий тиждень на Придніпровській залізниці було попереджено шість крадіжок 29/8/2016

З 22 по 28 серпня воєнізована охорона Придніпровської магістралі присікла шість крадіжок вантажів і майна залізниці та затримала п’ятьох осіб за спробу їх скоєння.

Так, 23 серпня на станції Нікополь (Дніпропетровська область) бійці ВОХОР попередили викрадення 550 кг мінеральних добрив вартістю 5,5 тис. грн. Зловмисники скинули вантаж із поїзда, однак забрати його не змогли.

Двадцять п’ятого серпня в селі Василівка Запорізької області працівники воєнізованої охорони затримали громадянина, який намагався здати в місцевий пункт приймання брухту деталі верхньої будови колії. У злодія вилучили інструменти, якими він розбирав залізничну інфраструктуру. Чоловіка передали до місцевого відділку поліції.

На станції Федорівка (Запорізька область) 28 серпня стрілецька команда спіймала крадія, який автомобілем намагався вивезти з території колійно-машинної станції деталі верхньої будови колії вагою 330 кг. Злочинця разом із транспортним засобом та вкраденим майном відправили до поліції.

Того ж дня на станції Запоріжжя-Ліве боєць воєнізованої охорони помітив на вагоні потяга, що рушив, двох сторонніх осіб, які намагалися викрасти металопрокат. Після попереджувальних пострілів чоловіки зіскочили з поїзда й намагалися втекти. Затриманих розкрадачів передали до Заводського відділу поліції.