slide1slide2slide3slide4slide5slide6slide7slide8slide9slide10

Регіональна філія 'Придніпровська залізниця'
АТ 'Укрзалізниця'

Ви знаходитесь на офіційному сайті регіональної філії Придніпровська залізниця АТ "Укрзалізниця".

Творчий колектив Придніпровської залізниці став лауреатом міжнародного творчого конкурсу «Морська перлина-2016» 29/8/2016

14-19 серпня в місті Одеса пройшов міжнародний фестиваль-конкурс «Морська перлина-2016», який зібрав понад 500 учасників з України, Молдови, Білорусі, Казахстану, Литви, Польщі, Болгарії.

Україну представляв і неодноразовий лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів зразковий театр пісні «БІС» Будинку науки й техніки Дніпропетровського будівельно-монтажного експлуатаційного управління. Художній керівник колективу – заслужений діяч культури Тетяна Гребенюк.

Залізничний колектив привіз на конкурс два десятка співаків різного віку, які протягом фестивальної п’ятиденки успішно виступили сольно, дуетом та у складі ансамблю. Публіка на «ура» зустрічала композиції «Добрий ранок, Україно!», «Не танцюй», пісні «Я не здамся без бою», «Відпусти та забудь» та ін.

Підбиваючи підсумки фестивалю-конкурсу, журі на чолі з директором Міжнародного творчого об’єднання фестивалів «МеДеФік» Наталією Нікітенко нагородило самодіяльний пісенний колектив залізниці дипломом лауреата фестивалю II ступеня.

В індивідуальних творчих змаганнях солістка зразкового театру пісні «БІС» Марія Піддубна виборола «золотий» диплом I ступеня, Артем Братков – нагороду II ступеня, а дует у складі Софії Коноз та Артема Браткова став лауреатом фестивалю III ступеня. Утім, творчі відзнаки фестивалю дісталися усім співакам «БІС».

Вільний від репетицій та змагального марафону час дніпропетровські артисти проводили весело та корисно, зокрема, відвідали всесвітньовідомий Одеський театр комедії, побували на екскурсії містом і, звичайно ж, на морському пляжі.

Успішною поїздкою зразковий театр пісні «БІС» завдячує не лише власній тривалій і наполегливій підготовці, але й уже традиційній підтримці керівництва Придніпровської залізниці, яке цінує не лише золоті руки, але й золоті голоси.